Імплантація зубів і синус-ліфтинг

Імплантація зубів в стоматології Diamond Dental Service

Імплантація зубів - це сучасна технологія установки штучних зубів - імплантів (імплантатів), яка має перевагу в порівнянні з класичним протезуванням. Цей метод надійний і являє собою найбільш природне рішення з естетичної та функціональної точки зору.

Переваги зубних імплантів:

 • при відсутності зубів пропадає жувальна навантаження на щелепу, установка зубних імплантів і повне відновлення втрачених зубів призводить до відновлення навантаження, таким чином, щелепна кістка не атрофується
 • знімні протези, як альтернативне рішення, можуть призводити до хворобливості і запаленні ясен, а при використанні зубних імплантів ясна зберігається в естетичному вигляді та дискомфорт не виникає
 • при установці сусідні зуби не обтачиваются
 • відновлення зубів в їх природному вигляді
 • імплантати дуже довговічні

Приживлюваність зубних імплантів залежить від того, в якому місці щелепи знаходяться імплантати, але, як правило, зубні імплантати мають успіх 95-97%. Також для прискорення часу приживлення використовують плазмотерапію PRF и плазмоліфтинг PRP. При належному догляді Ви зможете жити з імплантатами все життя.

Покази:

 • відсутність одного або декількох зубів
 • повна відсутність зубного ряду
 • відсутність змикання зубів
 • підвищена стераємость емалі
 • небажання пацієнта або неможливість використання знімних протезів

Протипоказання:

 • при порушенні згортання крові
 • при важких аутоімунних і ревматичних патологіях
 • при окремих захворюваннях імунної системи
 • при остеопорозі
 • при раку будь-якого походження

Якщо у пацієнта виявлено такі проблеми з зубами, як наприклад, карієс або пародонтит, то перед установкою зубного імплантату їх слід усунути. Також до відносних протипоказань відносять період вагітності і період годування груддю, дитячий вік. Реабілітація після травм, операцій, променевої терапії можуть відстрочити виконання імплантації.

Запишіться на прийом!

Виберіть зручний для Вас день і час прийому, ми постараємося прийняти Вас або разом виберемо інший день і час відвідування нашої клініки

Записатися
Установка зубних імплантів в стоматології Diamond Dental Service

Що таке зубні імпланти?

Зубні імпланти (імплантати) - це титанові стержні, покликані заміщати кореневу частину відсутнього зуба. Вони хірургічно поміщаються в щелепних кісток, де вони замінюють коріння відсутніх зубів. При звичайному способі відновлення відсутніх зубів конструкції кріплять до сусідніх зубах - мостовидний протез, метод же імплантації є більш надійним і ефективним і дає можливість уникнути обточування зубів поруч. Також, зубні імплантати мають назву внутрішньокісткових, оскільки імплантуються в щелепних кісток. Імплантат є штучним коренем зуба. Він являє собою гвинт, який вкручується в кістку щелепи - на те місце, де був рідний зуб. Зверху до імплантату прикручується перехідник: абатмент. А вже на ньому, за допомогою цементу або спеціального гвинта, фіксується штучна коронка. Це видима частина зуба. В результаті пацієнт отримує повноцінний штучний зуб, який виглядає і функціонує як справжній.

З метою проведення підготовки до встановлення імплантату може бути призначено носіння елайнерів - спеціальних ортодонтичних конструкцій для виправлення прикусу зубів. Це дозволить забезпечити високу точність майбутнього протезування.

Чи припустима імплантація зуба за один день?

В стоматології Diamond Dental Service можна виконати імплантацію зуба за один візит до лікаря-стоматолога, за умови, що в оперується немає запалень і кісткової тканини вистачає для закріплення імплантату.

Ціна на імплантацію зубів у стоматології DDS залежить від обраного бренду імплантатів та кількості можливих додаткових процедур, які можуть бути призначені пацієнту, виходячи зі стану ротової порожнини.

Стоматологія Diamond Dental Service рекомендує:

Імпланти Nobel Biocare в стоматології Diamond Dental Service

Системи імплантатів від компанії Nobel Biocare - імплантати, що відповідають Вашим потребам, для будь-яких показань.

Імпланти MegaGen в стоматології Diamond Dental Service

Імплантати від компанії MegaGen Implant, яка має багату історію в розробці інноваційних рішень в стоматології..

Синус-ліфтинг в стоматології Diamond Dental Service

Синус-ліфтинг

Якщо пацієнт втрачає зуб і затягує з відновленням, кістка втрачає навантаження, через що атрофується, тобто розсмоктується і помітно втрачає обсяг. На допомогу приходить така процедура, як синус-ліфтинг (аугментація, кісткова пластика, остеопластика) - спосіб нарощування кісткової тканини верхньої щелепи з метою кріплення імпланта. Нарощування кістки на верхній щелепі ускладнюється близьким розташуванням двох порожнин - гайморових або носових пазух (синусів), пошкодження яких занадто довгим имплантом загрожує досить серйозними наслідками. Саме тому нарощування кістки так важливо - при її втраті лікар може трохи «зрушити» пазуху і заповнити порожнечу матеріалом штучної кістки, а слідом і закріпити імплантат. Показими до проведення синус-ліфтингу є атрофія кістки верхньої щелепи, а саме - брак її висоти для кріплення імпланта. Проведення процедури синус-ліфтинг здійснюють при одиничних реставраціях, коли необхідно відновити 1-2 зуба.

Типи синус-ліфтинга

Существует два типа синус-ліфтинга, его подбирают исходя из высоты костной ткани и количества отсутствующих зубов:

 • закритий синус-ліфтинг - менш травматичний метод; всі маніпуляції проводяться через невеликий отвір в яснах, далі в цей же отвір буде встановлений імплантат; даний тип сінусліфтінг можна застосовувати, якщо товщина кістки становить більше 7 мм
 • відкритий синус-ліфтинг - для відкритого типу робиться розріз на яснах, після цього в щелепної кістки проробляється отвір, через яке піднімається дно гайморової пазухи і вводиться остеопластичний матеріал

Синус-ліфтинг нетривала операція. Найчастіше операція проходить швидко, в окремих випадках займає не більше 15 хвилин. Використання анестезії зводить дискомфорт від операції до мінімуму.

Вартість розглянутих процедур Ви можете дізнатися на сторінці з цінами на імплантацію зубів і синус-ліфтинг.

Записатися на прийом

Зачекайте, йде відправка...

До кого записатися?
або зателефонуйте