Відбілювання та чистка зубiв

Гарні білі зуби і чарівна посмішка не завжди можливі через вплив кофеїну, напоїв, нікотину, недотримання правил гігієни ротової порожнини, прийом деяких лікарських препаратів. Зуби згодом темніють. Тому рекомендується проводити відбілювання зубів, щоб повернути їм природну білизну. Відбілювання зубів досить популярна та нешкідлива процедура. У стоматології Diamond Dental Service проводять відбілювання зубів за допомогою системи Beyond Polus, яка є однією з найбільш передових та безпечних технологій для зміни кольору зубів.

Відбілювання зубів Beyond Polus в стоматології Diamond Dental Service

Переваги системи відбілювання зубів Beyond Polus:

 • зміна кольору зуба на 15-20 тонів протягом однієї процедури
 • ефект відбілювання зберігається на 1 рік і більше, за умови дотримання правил гігієни ротової порожнини
 • можливість вибору режиму відбілювання з урахуванням стану пацієнта, наприклад, для відбілювання при флюорозі або високій гіперчутливості
 • відмінний результат за 30 хвилин

Систему відбілювання Beyond Polus відрізняють безпеку, ефективність та комфорт. Компанія-виробник цієї системи Beyond International Inc – світовий лідер у сфері виробництва професійного обладнання для естетичної стоматології. Будь-яке фотовідбілювання зубів передбачає використання гелю, що містить перекис водню, та вплив світлового променя (гарячого чи холодного). Світло лампи активує гель, що відбілює, прискорюючи процедуру, при цьому виділяється активний кисень, який проникає в зубну емаль і дентин (тканину під емаллю) і окислює темні пігменти, додаючи білизни вашим зубам. Відбілювання Beyond Polus - це холодне відбілювання з використанням спеціальної лампи, що поєднує технологію LED (Light Emitted Diode) без нитки розжарення та галогенове світло (Light Bridge) для посилення відбілюючого ефекту. Головна перевага відбілювання холодним світлом Beyond полягає в тому, що під час нього не відбувається нагрівання зубної емалі. В результаті зуби та порожнина рота залишаються здоровими, а ризик появи неприємних відчуттів у процесі відбілювання близький до нуля.

Перед процедурою відбілювання необхідно вилікувати каріозні ураження зубів, замінити негерметичні пломби, виконати процедури зміцнення емалі. Вік пацієнта має бути 18 і більше років.

Процедура відбілювання зубів:

 • визначається початковий колір зуба
 • губи та щоки ізолюються ретрактором
 • проводиться ізоляція ясен спеціальним захисним складом
 • проводиться ізоляція очей спеціальними окулярами
 • на емаль зубів наноситься відбілюючий гель
 • за допомогою акселератора відбувається активізація процесу - 3 сеанси по 10 хвилин
 • повністю видаляється весь гель
 • проводиться оцінка нового білого відтінку зубів
 • на поверхню зубів наноситься гель для чутливості

Після проведення процедури відбілювання протягом 2-3 днів може спостерігатися підвищена чутливість зубів та подразнення краю ясен.

Запишіться на прийом!

Виберіть зручний для Вас день і час прийому, ми постараємося прийняти Вас або разом виберемо інший день і час відвідування нашої клініки

Записатися

Ультразвукове чищення зубів та видалення зубного каменю дозволяє видалити відкладення та мікробний наліт, які провокують розвиток карієсу та гінгівіту. При чищенні механічна дія поєднується з впливом ультразвукових коливань, спрямованих на зубний наліт і руйнують його. Чищення зубів ультрозвуком досить недорога процедура і її рекомендується повторювати раз на 3-6 місяців.

Ультразвукова чистка зубів и Air Flow в стоматології Diamond Dental Service

Професійне чищення зубів Air Flow

Air Flow - це методика, розроблена спеціально видалення м'яких відкладень різного походження. Під високим натиском повітря подається суміш із порошком, який м'яко видаляє залишки нальоту, і робить поверхню зубів чистою та гладкою. Крім цього, чистка зубів AirFlow освітлює зубну емаль на 1-2 тони.

Зауважимо, що в тих місцях, де лікар-стоматолог фізично не може дістатися до нальоту, він використовує спеціальні інструменти, такі як штрипси, кюрети - виконує ручне чищення зубів, що дозволяє видалити наліт навіть у найскладніших місцях.

Після завершення очищення зубів проводиться полірування поверхні зубів. Робиться це за допомогою спеціальної абразивної пасти та щіток. Для захисту зубів від подальшого виникнення нальоту досить якісно підтримувати гігієну порожнини рота до наступного візиту до стоматолога, через півроку.

ННа завершальному етапі чищення зубів від нальоту та зубного каменю виконується фторування: на відполіровані зуби наноситься спеціальний гель із корисними мікроелементами, який утворює захисну плівку. Ця плівка допомагає закупорювати мікротріщини на зубах, зміцнює зубну емаль, знижує ризик виникнення карієсу.


Ціни на відбілювання та чищення зубів у DDS.

Записатися на прийом

Зачекайте, йде відправка...

До кого записатися?
або зателефонуйте