Косметологія

Знижка 10% в стоматології и косметології Diamond Dental Service Ми відкрилися! Знижка 10%!

Пілінги

Пілінг в косметології Diamond Dental Service

Пілінги призначені для видалення ороговілих шарів шкіри і стимулювання регенерації молодих клітин. Популярності хімічного пілінгу сприяє його висока ефективність, що поєднується з відносно невисокою вартістю. На відміну від своїх фізичних і механічних аналогів, хімічні пілінги прості у виконанні і не вимагають дорогого обладнання. Якщо вони виконуються за показаннями і лікарем косметологом, їх результативність дуже висока. Виключити або звести до мінімуму ризик ускладнень дозволяє коректна предпілінговой підготовка, використання сучасних пілінгових складів. А також суворий контроль глибини пошкодження і створення оптимальних умов для подальшої реабілітації шкіри.

Покази до застосування:

 • старіння шкіри (зморшки, зниження тургору, в'ялість, порушення мікрорельєфу)
 • гіперпігментація різної етіології
 • проблемна шкіра (акне, розацеа, себорейниє і актинические кератоми, іхтіоз, ксеродермія)
 • рубці постакне та іншої етіології

Вважається, що проведення хімічних пілінгів в періоди високої сонячної активності неможливо. Так, в деяких випадках виконувати пілінг влітку небажано. Але при правильному підборі хімічні агентів і препаратів для домашнього догляду допустимо проводити річний пілінг. Таким чином косметологи можуть з успіхом вирішувати цілий ряд естетичних проблем і в літній період часу.

Гліколевий пілінг - найпоширеніший хімічний поверхневий пілінг на основі альфа-гідроксикислот. Гліколева кислота має найбільш активною з усіх АНА-кислот молекулою, завдяки чому препарати на її основі мають виражену ексфолиирующее, стимулюючий і антиоксидантну дію. Крім гликолевих пілінгів на основі чистої гліколевої кислоти, існують комбіновані гліколеві пілінги.

Міндальний пілінг надає зволожуючу, стимулюючий і антиоксидантну дію і ідеально підходить для боротьби з початковими ознаками старіння шкіри.

Пілінги на основі чистої саліцилової кислоти рекомендовані пацієнтам з густого та рідкого себореєю. Акне, початковими і помірними ознаками вікових змін шкіри, фотостарінням, гіперпігментацією, зморшками, порушеннями мікрорельєфу шкіри. Також вони застосовуються для стимуляції ексфоліаціі при іхтіозі і псоріазі. Саліцилова кислота входить до складу багатьох пілінгових препаратів.

Біоревіталізація

Біоревіталізація в косметології Diamond Dental Service

Біоревіталізація - це процедура точкового підшкірного введення препаратів на основі гіалуронової кислоти. Вона сприяє зволоженню і поліпшенню зовнішнього вигляду шкіри. Відомо, що кожні 10 років шкіра втрачає близько 6% ендогенної гіалуронової кислоти. Біоревіталізація допомагає заповнити рівень гіалуронової кислоти, відновити молодість шкіри і активувати вироблення власної гіалуронової кислоти.

Покази до застосування:

 • поява зморшок
 • темні кола під очима
 • сухість, зневоднення шкіри
 • погіршення зовнішнього вигляду і пружності шкіри

Склад вводять в ті області, які особливо потребують цього - лоб, носогубні складки, щоки, шия, зовнішні куточки очей, перенісся, зона декольте, руки. Результат залежить від віку та індивідуальних особливостей. У одних вже після першого сеансу помітний ефект. Іншим потрібен час, щоб «розбудити» клітини. Чим старше жінка, тим яскравіше проявляється ефект. Вже через кілька днів після процедури клітини почнуть виробляти колаген, і зморшки будуть розгладжуватися. Дефекти шкіри помітно зникнуть через кілька тижнів. В цілому, ін'єкції діють по наростаючій протягом 3-4 тижнів, результат зберігається до півроку. Біоревіталізація практично не вимагає періоду відновлення.

Записатися на прийом

Виберіть зручний для Вас день і час прийому, ми постараємося прийняти Вас або разом виберемо інший день і час відвідування нашої клініки

Записатися

Мезороллер

Мезороллер в косметології Diamond Dental Service

Мезороллер - це інструмент у вигляді валика з найтоншими голками, основною функцією якого є створення множинних мікропрокол епідермісу. Основним критерієм при виборі Мезороллери є довжина голок. Крім цього, важливі матеріал з якого виготовлені голки і кількість голок на робочому валику.

Покази до застосування:

 • зморшки, в'ялість, зниження тонусу шкіри
 • рубці (крім келоїдних), розтяжки
 • пігментація
 • целюліт
 • постакне
 • алопеція

Від довжини голок залежить глибина проколу і проникнення використовуваного препарату. після процедури поліпшується кровообіг. Істотно поліпшується всмоктуваність лікарських або ж косметичних засобів. Мікромасаж сприяє підвищенню тонусу і позбавлення від дрібних зморшок. Також відмінно підходить для області століття. Одноразові застосування можуть не дати бажаного результату, тому рекомендується використовувати мезороллер 1 раз в тиждень курсами не менше 7-8 процедур. Препарат для проведення процедури вибирається виходячи з поточних потреб шкіри. У комплексі з Мезороллери застосовуються препарати апаратної косметології: гіалуронова кислота, колаген, еластин, вітаміни, а так само різні коктейлі.

Плазмоліфтинг омолодження

Плазмоліфтинг омолодження в косметології Diamond Dental Service

Плазмоліфтинг (плазмотерапія, PRP-терапія) - це популярна омолоджує методика, яка полягає в підшкірному введенні власної плазми крові людини, збагаченої його ж тромбоцитами. Процедура плазмоліфтінг має на увазі здачу венозної крові пацієнта, виділення з неї багатою тромбоцитами плазми - і подальше введення цієї плазми в глибокі шари шкіри обличчя за допомогою уколів.

Покази до застосування:

 • зморшки, втрата пружності, «обвисання» шкіри, втрата чіткості овалу обличчя
 • невеликі шрами, рубці, сліди постакне, розтяжки
 • сухість, потоншення, нездоровий вигляд шкіри
 • пігментні плями, нерівний тон і рельєф шкіри

Плазмоліфтинг - процедура широкого спектра дії, яка призводить до наступних результатів: активізації обмінних процесів в шкірі, поліпшення її тонусу і зовнішнього вигляду; стимуляції клітинної активності і синтезу власних структурних білків - колагену і еластину; підвищення пружності та еластичності шкіри, скорочення числа зморшок, згладжування дрібних рубців, шрамів, слідів акне і вугрової висипки; освітлення пігментних плям, вирівнювання тону шкіри і оздоровлення кольору обличчя; поліпшенню капілярного кровотоку, зменшення набряклості під очима.

мезоніті

мезоніті в косметології Diamond Dental Service

мезоніті (безопераційна підтяжка) - це безпечна альтернатива традиційному хірургічному втручанню. В молодості обличчя нагадує трикутник вершиною вниз - найбільший обсяг припадає на область скул, а до підборіддя особа звужується. З віком змінюється овал обличчя - стає нечітким, складки, з'являються брилі ... Мезоніті (біоармування, тредліфтінг) мають одну суть: під шкіру вводяться спеціальні еластичні нитки, за допомогою яких тканини утримуються там, де потрібно, для формування трикутника молодості (вершиною до низу).

Покази до застосування:

 • опущені куточки губ, брів, очей
 • друге підборіддя
 • в'яла шкіра в області шиї і декольте
 • провисання шкіри на обличчі

Ця методика підходить для пацієнтів будь-якого віку і добре переноситься. З точки зору ефективності підтяжка нитками не поступається хірургічної операції, однак після такого втручання не залишається помітних рубців і період відновлення триває не більше одного тижня.

Ліфтинг і шліфування шкіри апаратом The Vivace в косметології Diamond Dental Service

Концепцiя The Vivace Experience™

Краща в своєму класі процедура для ліфтингу і шліфування шкіри від фірми Aesthetics Biomedical за допомогою апарату The Vivace

 •  синтезує нові клітини для усунення зморшок і втрати об'єму
 •  розгладжує рубці, розтяжки, шрами
 •  знижує рівень бактерій, що провокують акне, постакне
 •  запобігає випаданню волосся

Миттєве поліпшення якості шкіри з наступним прогресом

Мікродермабразія

Мікродермабразія в косметології Diamond Dental Service

Мікродермабразія є сучасним методом лікування і догляду за шкірою, в основі якого лежить механічна дія насадками з медичної сталі, що мають спеціальну мікроогранку з високоабразивн властивостями.

Покази до застосування:

 • корекція ознак фото- і хроностаренія
 • зменшення рубцевих змін (в т.ч. постакне), стрий
 • усунення пігментних плям
 • мікрошліфування - ідеальне рішення для жінок і чоловіків з проблемною і жирною шкірою, схильної до появи вугрової висипки, розширеними порами, невеликими шрамами

Мікродембразія передбачає делікатне видалення частини поверхневого шару епідермісу і одночасну стимуляцію і оновлення його глубоколежащих шарів, а також дерми. Зменшує старечі плями (гиперпигментацию) і дрібні зморшки. Відкриває пори, тим самим роблячи їх менш помітними. Стимулює вироблення колагену. Покращує загальний тонус і текстуру шкіри. Повертає шкірі пружність і розгладжує її.

Ін'єкції BOTOX

Ботокс в косметології Diamond Dental Service

Ботокс - це очищений нейротоксин, отриманий від бактерій і здатний блокувати нервово-м'язові взаємодії, застосовується для розгладження мімічних зморшок. Мімічні м'язи обличчя з'єднують шкіру з кістками черепа. Саме тому за допомогою мімічних м'язів ми можемо висловлювати величезний спектр емоцій. Однак, надмірна мімічна активність негативно впливає на стан шкіри. З віком її еластичність погіршується, а дрібні мімічні зморшки перетворюються на велику проблему.

Покази до застосування:

 • наявність глибоких зморшок
 • надмірна пітливість (гіпергідроз)
 • вікова зміна овалу обличчя (ботокс-ліфтинг)
 • профілактика мімічних зморшок
 • невеликі заломи шкіри

Перед процедурою проводиться аплікаційна анестезія. Далі косметолог вибирає необхідне дозування препарату і за допомогою дрібних голок вводить його внутрішньом'язово. Тривалість процедури 5-10 хвилин. Ефект помітний відразу після введення ботокса. Повноцінна ступінь дії ботокса оцінюється через 2 тижні після ін'єкції.

Контурна пластика обличчя

Контурна пластика обличчя в косметології Diamond Dental Service

Контурная пластика - омолоджуюча ін'єкційна процедура, націлена на заповнення зморшок, корекцію овалу і окремих рис обличчя, заповнення дефіциту об'єму м'яких тканин. Як дермальних імплантатів при контурній пластиці використовуються філери (наповнювачі) на основі гіалуронової кислоти, гідроксиапатиту кальцію або полікапролактона. Препарати є гіпоалергенними. Процедура показана зрілим пацієнтам (від 45 до 65 років), але в ряді випадків застосовується і в молодому віці.

Покази до застосування:

 • спотворення овалу обличчя в скроневій, виличної і підборіддя зоні
 • подвійне підборіддя
 • носогубні і губоподбородочние складки
 • виснаження підшкірно-жирової клітковини в області повік і щік
 • гравітаційний птоз шкіри по контуру нижньої щелепи

Філери для контурної пластики підбираються косметологом після ретельної діагностики поточного стану шкіри, визначення конкретних проблем, оцінки побажань і очікувань пацієнта щодо результату виконання процедури. Контурна пластика обличчя - проста і швидка процедура.

Вартість послуг косметології DDS

Записатися на прийом

Зачекайте, йде відправка...

До кого записатися?
або зателефонуйте