Косметологія

Пілінги

Пілінг в косметології Diamond Dental Service

Пілінги призначені для видалення ороговілих шарів шкіри і стимулювання регенерації молодих клітин. Популярності хімічного пілінгу сприяє його висока ефективність, що поєднується з відносно невисокою вартістю. На відміну від своїх фізичних і механічних аналогів, хімічні пілінги прості у виконанні і не вимагають дорогого обладнання. Якщо вони виконуються за показаннями і лікарем косметологом, їх результативність дуже висока. Виключити або звести до мінімуму ризик ускладнень дозволяє коректна предпілінговой підготовка, використання сучасних пілінгових складів. А також суворий контроль глибини пошкодження і створення оптимальних умов для подальшої реабілітації шкіри.

Покази до застосування:

 • старіння шкіри (зморшки, зниження тургору, в'ялість, порушення мікрорельєфу)
 • гіперпігментація різної етіології
 • проблемна шкіра (акне, розацеа, себорейниє і актинические кератоми, іхтіоз, ксеродермія)
 • рубці постакне та іншої етіології

Вважається, що проведення хімічних пілінгів в періоди високої сонячної активності неможливо. Так, в деяких випадках виконувати пілінг влітку небажано. Але при правильному підборі хімічні агентів і препаратів для домашнього догляду допустимо проводити річний пілінг. Таким чином косметологи можуть з успіхом вирішувати цілий ряд естетичних проблем і в літній період часу.

Гліколевий пілінг - найпоширеніший хімічний поверхневий пілінг на основі альфа-гідроксикислот. Гліколева кислота має найбільш активною з усіх АНА-кислот молекулою, завдяки чому препарати на її основі мають виражену ексфолиирующее, стимулюючий і антиоксидантну дію. Крім гликолевих пілінгів на основі чистої гліколевої кислоти, існують комбіновані гліколеві пілінги.

Міндальний пілінг надає зволожуючу, стимулюючий і антиоксидантну дію і ідеально підходить для боротьби з початковими ознаками старіння шкіри.

Пілінги на основі чистої саліцилової кислоти рекомендовані пацієнтам з густого та рідкого себореєю. Акне, початковими і помірними ознаками вікових змін шкіри, фотостарінням, гіперпігментацією, зморшками, порушеннями мікрорельєфу шкіри. Також вони застосовуються для стимуляції ексфоліаціі при іхтіозі і псоріазі. Саліцилова кислота входить до складу багатьох пілінгових препаратів.

Біоревіталізація та мезотерапія

Біоревіталізація та мезотерапія в косметології Diamond Dental Service

Біоревіталізація та мезотерапія - це процедура точкового підшкірного введення препаратів на основі гіалуронової кислоти. Вона сприяє зволоженню і поліпшенню зовнішнього вигляду шкіри. Відомо, що кожні 10 років шкіра втрачає близько 6% ендогенної гіалуронової кислоти. Біоревіталізація допомагає заповнити рівень гіалуронової кислоти, відновити молодість шкіри і активувати вироблення власної гіалуронової кислоти.

Покази до застосування:

 • поява зморшок
 • темні кола під очима
 • сухість, зневоднення шкіри
 • погіршення зовнішнього вигляду і пружності шкіри

Склад вводять в ті області, які особливо потребують цього - лоб, носогубні складки, щоки, шия, зовнішні куточки очей, перенісся, зона декольте, руки. Результат залежить від віку та індивідуальних особливостей. У одних вже після першого сеансу помітний ефект. Іншим потрібен час, щоб «розбудити» клітини. Чим старше жінка, тим яскравіше проявляється ефект. Вже через кілька днів після процедури клітини почнуть виробляти колаген, і зморшки будуть розгладжуватися. Дефекти шкіри помітно зникнуть через кілька тижнів. В цілому, ін'єкції діють по наростаючій протягом 3-4 тижнів, результат зберігається до півроку. Біоревіталізація практично не вимагає періоду відновлення.

Збільшення губ

Збільшення та корекція губ в косметологии Diamond Dental Service

Збільшення губ, а також їх корекція - це косметологічна ін'єкційна корекція форми та об'єму губ за допомогою філерів на основі гіалурнової кислоти. Збільшення губ проводиться із застосуванням сертифікованих безпечних препаратів та делікатних ін'єкційних технік. Результат зберігається від 6 до 18 місяців6 залежно від використовуваного методу корекції та щільності вибраного препарату.

Показания к применению:

 • надто тонкі губи
 • різна асиметрія форми губ
 • дисбаланс між об'ємом верхньої та нижньої губи
 • розмитий контур форми губ
 • опустилися куточки рота
 • сухість губ

Після того, як пацієнт визначився з формою губ, варіантом корекції та бажаним естетичним результатом - підбирається оптимальний вид філерами з певною щільністю, яка відповідатиме всім необхідним естетичним характеристикам та тривалості результату. Використання гіалуронової кислоти для збільшення губ дозволяє досягти моментального ефекту, забезпечується безпека, тому що вводиться природна для організму речовина, яка не викликає відторгнення. Гіалуронова кислота зволожує та розгладжує шкіру.

Ліфтинг і шліфування шкіри апаратом The Vivace в косметології Diamond Dental Service

Концепцiя The Vivace Experience™

Краща в своєму класі процедура для ліфтингу і шліфування шкіри від фірми Aesthetics Biomedical за допомогою апарату The Vivace

 •  синтезує нові клітини для усунення зморшок і втрати об'єму
 •  розгладжує рубці, розтяжки, шрами
 •  знижує рівень бактерій, що провокують акне, постакне
 •  запобігає випаданню волосся

Миттєве поліпшення якості шкіри з наступним прогресом

Запишіться на прийом!

Виберіть зручний для Вас день і час прийому, ми постараємося прийняти Вас або разом виберемо інший день і час відвідування нашої клініки

Записатися

Плазмоліфтинг омолодження

Плазмоліфтинг омолодження в косметології Diamond Dental Service

Плазмоліфтинг (плазмотерапія, PRP-терапія) - це популярна омолоджує методика, яка полягає в підшкірному введенні власної плазми крові людини, збагаченої його ж тромбоцитами. Процедура плазмоліфтінг має на увазі здачу венозної крові пацієнта, виділення з неї багатою тромбоцитами плазми - і подальше введення цієї плазми в глибокі шари шкіри обличчя за допомогою уколів.

Покази до застосування:

 • зморшки, втрата пружності, «обвисання» шкіри, втрата чіткості овалу обличчя
 • невеликі шрами, рубці, сліди постакне, розтяжки
 • сухість, потоншення, нездоровий вигляд шкіри
 • пігментні плями, нерівний тон і рельєф шкіри

Плазмоліфтинг - процедура широкого спектра дії, яка призводить до наступних результатів: активізації обмінних процесів в шкірі, поліпшення її тонусу і зовнішнього вигляду; стимуляції клітинної активності і синтезу власних структурних білків - колагену і еластину; підвищення пружності та еластичності шкіри, скорочення числа зморшок, згладжування дрібних рубців, шрамів, слідів акне і вугрової висипки; освітлення пігментних плям, вирівнювання тону шкіри і оздоровлення кольору обличчя; поліпшенню капілярного кровотоку, зменшення набряклості під очима.

Мезоніті

мезоніті в косметології Diamond Dental Service

Мезоніті (безопераційна підтяжка) - це безпечна альтернатива традиційному хірургічному втручанню. В молодості обличчя нагадує трикутник вершиною вниз - найбільший обсяг припадає на область скул, а до підборіддя особа звужується. З віком змінюється овал обличчя - стає нечітким, складки, з'являються брилі ... Мезоніті (біоармування, тредліфтінг) мають одну суть: під шкіру вводяться спеціальні еластичні нитки, за допомогою яких тканини утримуються там, де потрібно, для формування трикутника молодості (вершиною до низу).

Покази до застосування:

 • опущені куточки губ, брів, очей
 • друге підборіддя
 • в'яла шкіра в області шиї і декольте
 • провисання шкіри на обличчі

Ця методика підходить для пацієнтів будь-якого віку і добре переноситься. З точки зору ефективності підтяжка нитками не поступається хірургічної операції, однак після такого втручання не залишається помітних рубців і період відновлення триває не більше одного тижня.

Мікродермабразія

Мікродермабразія в косметології Diamond Dental Service

Мікродермабразія є сучасним методом лікування і догляду за шкірою, в основі якого лежить механічна дія насадками з медичної сталі, що мають спеціальну мікроогранку з високоабразивн властивостями.

Покази до застосування:

 • корекція ознак фото- і хроностаренія
 • зменшення рубцевих змін (в т.ч. постакне), стрий
 • усунення пігментних плям
 • мікрошліфування - ідеальне рішення для жінок і чоловіків з проблемною і жирною шкірою, схильної до появи вугрової висипки, розширеними порами, невеликими шрамами

Мікродембразія передбачає делікатне видалення частини поверхневого шару епідермісу і одночасну стимуляцію і оновлення його глубоколежащих шарів, а також дерми. Зменшує старечі плями (гиперпигментацию) і дрібні зморшки. Відкриває пори, тим самим роблячи їх менш помітними. Стимулює вироблення колагену. Покращує загальний тонус і текстуру шкіри. Повертає шкірі пружність і розгладжує її.

Уколи краси

озгладжування зморшок в косметології Diamond Dental Service

Уколами краси називають розгладжування мімічних зморшок, яке виконується очищеним ботулотоксином, отриманим від бактерій та здатним блокувати нервово-м'язові взаємодії. Мімічні м'язи обличчя поєднують шкіру з кістками черепа. Саме тому, за допомогою мімічних м'язів ми можемо виражати величезний спектр емоцій. Однак надмірна мімічна активність негативно впливає на стан шкіри. З віком її еластичність погіршується, а дрібні мімічні зморшки перетворюються на велику проблему.

Покази до застосування:

 • наявність глибоких зморшок
 • надмірна пітливість (гіпергідроз)
 • вікова зміна овалу обличчя (ліфтинг)
 • профілактика мімічних зморшок
 • невеликі заломи шкіри

Перед процедурою проводиться аплікаційна анестезія. Далі косметолог вибирає необхідне дозування препарату і за допомогою дрібних голок вводить його внутрішньом'язово. Тривалість процедури 5-10 хвилин. Ефект помітний відразу після введення. Повноцінна ступінь дії ботулотоксина оцінюється через 2 тижні після ін'єкції.

Контурна пластика обличчя

Контурна пластика обличчя в косметології Diamond Dental Service

Контурная пластика - омолоджуюча ін'єкційна процедура, націлена на заповнення зморшок, корекцію овалу і окремих рис обличчя, заповнення дефіциту об'єму м'яких тканин. Як дермальних імплантатів при контурній пластиці використовуються філери (наповнювачі) на основі гіалуронової кислоти, гідроксиапатиту кальцію або полікапролактона. Препарати є гіпоалергенними. Процедура показана зрілим пацієнтам (від 45 до 65 років), але в ряді випадків застосовується і в молодому віці.

Покази до застосування:

 • спотворення овалу обличчя в скроневій, виличної і підборіддя зоні
 • подвійне підборіддя
 • носогубні і губоподбородочние складки
 • виснаження підшкірно-жирової клітковини в області повік і щік
 • гравітаційний птоз шкіри по контуру нижньої щелепи

Філери для контурної пластики підбираються косметологом після ретельної діагностики поточного стану шкіри, визначення конкретних проблем, оцінки побажань і очікувань пацієнта щодо результату виконання процедури. Контурна пластика обличчя - проста і швидка процедура.

Вартість послуг косметології DDS.

Записатися на прийом

Зачекайте, йде відправка...

До кого записатися?
або зателефонуйте