Наша команда

Ми раді зустрічі з Вами на нашому сайті. Багато років наші фахівці щодня доводять своєю роботою, що стоматологічна допомога повинна бути професійною, швидкою і доступною. Сучасне інноваційне оснащення, унікальні передові технології в стоматології, сертифіковані фахівці дозволили нам завоювати визнання і любов наших пацієнтів. В рівній мірі це відноситься і до сфери косметології. Ми, в першу чергу, дбаємо про ваше здоров'я. Стоматологія і косметологія для нас - це не тільки робота, а й покликання.
Доктор Калюжний Анатолій Вікторович

Калюжний
Анатолій Вікторович

Лікар: имплантолог, ортопед Член асоціації імплантологів України

Досвід роботи: 20 років

Доктор Калюжна Вікторія Петрівна

Калюжна
Вікторія Петрівна

Лікар: косметолог, стоматолог

Досвід роботи: 20 років

Доктор Стрига Андрій Сергійович

Стрига
Андрій Сергійович

Лікар: терапевт, ортопед, хірург

Досвід роботи: 10 років

Доктор Брbчка Марина Юріївна

Бричка
Марина Юріївна

Лікар: терапевт, хірург

Досвід роботи: 5 роки

Членами Асоціації імплантологів України можуть стати лікарі-стоматологи, зубні техніки, студенти стоматологічних факультетів, лікарі-інтерни та інші фахівці, діяльність яких пов'язана з використанням методу стоматологічної імплантації, а також представники виробників устаткування, яке застосовується в практиці таких фахівців. Ми успішно здійснюємо операції з імплантації зубів.

Фахівці нашої стоматології щодня трудяться для того, щоб вас ніколи не торкалися проблеми пов'язані з вашими зубами. Наші принципи: висока якість, нові технології, повний спектр послуг в стоматології. Ми пишаємося тим, що можемо зробити вашу посмішку яскравіше.

З повагою, колектив стоматології та косметології Diamond Dental Service

Записатися на прийом

Зачекайте, йде відправка...

До кого записатися?
або зателефонуйте