Блог

Переваги цирконієвих коронок

Diamond Dental Service

Цирконієві коронки виготовляють з діоксиду цирконію - біосумісного матеріалу, який за фізично - хімічними та оптичними властивостями схожий з твердими тканинами зуба. Вони мають здатність витримувати високі навантаження і бути естетично привабливими. Тому на передні та жувальні зуби такі коронки є одними з найнадійніших, майже не мають обмежень у встановленні.
За типом технології виготовлення всі цирконієві коронки поділяються на класичні та монолітні (цілісні). Основою протезу під час виробництва класичних цирконієвих коронок виступає каркас з діоксиду цирконію, який зверху наноситься керамічне покриття. З огляду на високу естетичну цінність керамічна коронка на каркасі з діоксиду цирконію підходить для корекції зони усмішки пацієнта. Монолітні виготовляються з цільного мінералу, що забезпечує міцність коронки практично в десять разів більшу, порівняно з класичними. Ціліснокерамічні коронки з діоксиду цирконію використовуються для відновлення жувальних елементів зубного ряду.
Цирконієві коронки біосумісні, не викликають алергічних реакцій, не спостерігається явище гальванізму (утворення мікрострумів за наявності в ротовій порожнині ортопедичних конструкцій, виготовлених із різних металів). Також серед їх переваг відносять: мінімальне препарування зуба під коронку; щільність прилягання до ясен; низьку теплопровідність. У процесі тривалої експлуатації цирконієві коронки не втрачають своїх початкових властивостей. Передача кольору, світлопроникність і фактура відповідають якісним показникам натурального зуба.
У порівнянні з металокерамікою зубні коронки з діоксиду цирконію виглядають природнішими. Вони дозволяють зробити установку коронок без депульпації (видалення нерва). Мінімальна травматичність протезування виключає ризик пошкодження прилеглих тканин. Як наслідок, скорочується термін звикання. На відміну від металокераміки воно настає не через тиждень – два, а через кілька днів після встановлення зубного протеза (коронки). Клінічні дані показують, що у середньому термін служби ортопедичних конструкцій, виготовлених з його основі, становить 25 років (за умови дотримання правил експлуатації).

 Лікар Стрига А. С.    18.05.2022

Лазерне відбілювання зубів

Diamond Dental Service

Сучасна стоматологія дозволяє очищати зубну поверхню безболісно та безпечно за допомогою лазерного променя. Він має антисептичну дію і коагулює судини, попереджає кровоточивість ясен. За допомогою лазерної технології можна швидко видалити зубні наліт та камінь. Спрямований на зубну поверхню лазерний промінь усуває патогенні бактерії, які спричиняють руйнування емалі та стоматологічні патології. Процедура безболісна і не завдає шкоди зубній емалі. Завдяки лазерному променю дрібні порізи і ранки швидко гояться. зубний камінь, що розклався під впливом лазера, після закінчення процедури прибирають струменем води або повітря. Після процедури відбувається освітлення зубної емалі на кілька відтінків, гарантований тривалий ефект, що рідко виникають ускладнення. Процедура доступна всім, хто бажає зберегти зуби здоровими та білими. Але є і ряд показань, коли лазерне чищення обов'язкове: потемніння емалі, велика кількість відкладень зубного каміння; неприємний запах із рота, який не усувається чищенням за допомогою пасти, при цьому пацієнт не має шлункових захворювань; запальний процес у яснах, що супроводжується кровоточивістю; зловживання фарбуючими продуктами, через що емаль швидко темніє; захворювання ясен, що призводять до розхитування зубів; рекомендована курцям; при пародонтиті, пародонтозі, гінгівіті; перед протезуванням чи імплантацією. У стоматології Diamond Dental Service Ви можете виконати лазерне чищення зубів, включаючи видалення зубного каменю, швидко та недорого.

 Лікар Калюжний А. В.    12.02.2022

Статті: 1...2 з 2

Записатися на прийом

Зачекайте, йде відправка...

До кого записатися?
Запишіться на прийом онлайн та отримайте знижку 10% на лікування!Запишіться на прийом онлайн та отримайте знижку 10% на лікування!