Дитяча стоматологія

Дитячий прийом в стоматології Diamond Dental Service

З моменту появи у дітей перших зубів, батьки повинні освоїти всі навички догляду за молочними зубами дитини, що дозволить якомога довше зберегти їх, підготує батьків до наступної появи здорових постійних зубів у їхніх дітей. Дуже важливо проводити профілактичні заходи, регулярно наводити дитину на дитячий прийом до стоматолога.

Профілактика у дитячого стоматолога передбачає:

  • своєчасне попередження захворювань молочних зубів
  • спостереження за розвитком зубів у дитини
  • навчання дітей правильному очищенню, як користуватися зубною щіткою та пастою
  • при необхідності проведення процедури ремінералізації або насичення зубної емалі фторої, кальцієм, фосфором

При лікуванні дітей враховуються особливості маленького організму та застосовуються спеціальні препарати, матеріали та інструменти. Лікарі стоматології Diamond Dental Service вміють знаходити підхід до дітей, навіть до найпримхливіших. Усі процедури проводяться без болю.

Найпоширенішим стоматологічним захворюванням у дітей є карієс – руйнування твердих тканин зуба. Тому переважна більшість візитів до дитячого стоматолога спрямована на лікування та профілактику карієсу. Не всі батьки розуміють важливість ретельного лікування молочних зубів, що призводить до ураження зачатків постійних зубів. Також рання втрата молочних зубів нерідко призводить до порушень постійного прикусу. Вкрай важливо починати лікування карієсу на ранній стадії - процес лікування хвороби на стадії плями або неглибокого проникнення не викликає у дитини хворобливих відчуттів і допомагає зберегти зуб живим і цілим. На ранній стадії карієс у дітей лікується шляхом ремінералізації емалі зуба, покриття зуба фтор-лаком та серебрением зубов, який є консервативним методом лікування карієсу молочних зубів у дітей та полягає в імпрегнації сріблом уражених карієсом ділянок зуба. Цей метод найчастіше застосовується у дітей віком 2-3 років, або у дітей віком від 3 років - при сильному страху перед стоматологом. Метод має свої недоліки, і показаний далеко не кожній дитині, але в ряді випадків вона є єдиною можливістю уникнути видалення зубів до їх фізіологічної зміни.

Звертаємо увагу батьків, що результатом занедбаного карієсу у дитини є пульпіт - запалення судинно-нервового пучка в зубі. Особливість лікування пульпіту в дітей віком у тому, що можливість зберегти пульпу при початковій стадії захворювання. Деякі форми пульпіту можуть протікати практично без виражених симптомів або після загострення хвороби може виникнути період одужання. При цьому інфекція проникатиме все глибше аж до виходу за межі зубного кореня.

Запишіться на прийом!

Виберіть зручний для Вас день і час прийому, ми постараємося прийняти Вас або разом виберемо інший день і час відвідування нашої клініки

Записатися
Виправлення прикусу у дітей в стоматології Diamond Dental Service

Виправлення прикусу у дітей

У дитячому віці можна швидко і безболісно поставити на місце зуби, що неправильно ростуть. Ортодонтичні пристрої можна застосовувати з самого раннього віку. У немовлят з профілактики неправильного росту зубів використовується ортодонтична соска. Також популярні ортодонтичні пластини, які складаються з пластикового базису та кламерів-замочків, за допомогою яких пристосування фіксується на зубах.

Найбільш ефективними пристроями для виправлення прикусу є брекет-системи. Вони складаються із замочків, що кріпляться до поверхні зубів та металевої дуги, яка їх з'єднує. Брекети бувають різних модифікацій - як за місцем кріплення (вестибулярні і лінгвальні), так і за матеріалом виготовлення (металеві, сапфірові, керамічні).

До видалення зубів у дітей доводиться вдаватися досить рідко. При необхідності видалення проводиться швидко та безболісно.

У дитячому віці іноді потрібно хірургічна корекція вуздечок губ та язика. Це пов'язано з тим, що довжина та розташування вуздечок губ і язика можуть викликати порушення ссання у немовлят та дефекти дикції у дітей старшого віку.

Записатися на прийом

Зачекайте, йде відправка...

До кого записатися?
або зателефонуйте