Профілактика захворювань

Профілактика захворювань зубів в стоматології Diamond Dental Service

Профілактика захворювань зубів необхідна для підтримки здоров'я зубів і ясен, зниження ризику розвитку стоматологічних захворювань. Проблеми з зубами нерідко ведуть до зниження імунітету, поширенню інфекцій на довколишні тканини і порушення роботи шлунково-кишкового тракту. Уникнути проблем із зубами досить просто - необхідно дотримуватися основних простих правил.

Основні правила профілактики:

  • очищення зубів і ясен від м'яких відкладень і частинок їжі не менше 2 разів на день
  • використання спеціально підібраною зубної щітки і зубної нитки
  • осмотры у стоматолога каждые полгода для выявления заболеваний на начальном этапе
  • огляди у стоматолога кожні півроку для виявлення захворювань на початковому етапі
  • повноцінний раціон харчування (білки, вітаміни і мінеральні речовини), зменшене споживання цукру

Як заход профілактики рекомендуємо професійну чистку поверхні зубів за допомогою ультразвукового устаткування для зняття твердих відкладень на зубній емалі, видалення м'якого зубного нальоту апаратом Air Flow. Вкрай важлива реминерализация спеціальними складами і фторування емалі зубів.

Стоматологія Diamond Dental Service проводить профілактичні заходи щодо збереження здоров'я зубів і ясен на підставі індивідуального плану процедур, який підбирає лікар-стоматолог. Досвід і професіоналізм, якого дозволить зберегти здоров'я ваших зубів і красу посмішки.

Запишіться на прийом!

Виберіть зручний для Вас день і час прийому, ми постараємося прийняти Вас або разом виберемо інший день і час відвідування нашої клініки

Записатися

Велику роль в профілактиці захворювань зубів грають правильно підібрані засоби для чищення зубів. Зубні іррігатори дозволяють очищати зубну тканину і ясенні кишені більш ретельно, ніж щітка або флос. Вони являють собою мініатюрні електричні прилади, що генерують струмінь рідини під високим тиском, яка проникає в усі важкодоступні місця і очищає їх. Іригатори вважаються універсальним засобом догляду, не ушкоджують ясен, ідеально підходять для очищення брекетів, зубних протезів. До апарату додається набір насадок для очищення будь-яких ділянок зубних рядів і порожнини рота. Можливе застосування спеціальних рідин для полоскання, зубних еліксирів.

Вартість послуг стоматології DDS.

Записатися на прийом

Зачекайте, йде відправка...

До кого записатися?
або зателефонуйте